برای نمایش بهتر سایت از مرورگری غیر از اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید.
سرداران شهید کاشان
سردار شهید اکبر زجاجی سردار شهید سید مصطفی واجدی سردار شهید مرتضی توکلی سردار شهید غلامرضا طرق سردار شهید حسین صباغ زاده سردار شهید حاج حسین صنعتکار سردار شهید عباس تابنده سردار شهید مرتضی رمضانی سردار شهید محمد تقی پکوک سردار شهید علی معمار حسن آبادی سردار شهید منصور نعمتی سردار شهید علی معمار سردار شهید محمود خادمی سردار شهید مرتضی جارچی سردار شهید حاج عباس کریمی سردار شهید سید مصطفی سید حسن زاده سردر شهید خلیل قسمت کننده سردار شهید احسان الله قاسمیه سردار شهید حاج علی فارسی سردار شهید حسین الماسی سردار شهید سید علی ابهری مقدم سردار شهید عبدالله الماسی 

یادواره های پیش رو
یادواره ای موجود نیست.


لینک به سایت
لینک به سایت
شهدای کاشان


مشاهده تمام
لینکهای دوستان


دوستان

نگارچاپ


مردان خدا (شهيدان دارالمومنين كاشان)


پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده


وب سایت شهدای کاشان


گلزار عشق (شهدای قمصر)


یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه کاشان


سنگ نوشته هاي آسماني


یادواره 33 شهید اطلاعات عملیات شهرستان کاشان
تقویم شهدا,شهدا,شنبه، 3 تير، 1396 16950admin

24 خرداد 1396 هجری شمسی برابر با 19 رمضان 1438 هجری قمری و 14 ژوئن 2017 میلادی و اجرای عملیات قدس 1 در منطقه هورالهویزه در شرق رودخانه دجله، با رمز یا محمد رسول‌ الله (ص) و الله‌اکبر (1364 ه.ش)به گزارش یادواره این روز در روز شمار ایثار و شهادت کاشان برابراست با:

 

- ولادت شهیدان :

رضا چیت سازیان

 

شهید رضا چیت سازیان

شهید رضا چیت سازیان، بيست و چهارم خرداد 1344، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش نصرالله، عطار بود و مادرش سلطان خانم نام داشت. دانش آموز سوم متوسطه در رشته تجربی بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. يازدهم شهريور 1365، در خلیج فارس بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است.

 

محمد خیامی

 

شهید محمد خیامی

 

شهید محمد خیامی،  بيست و چهارم خرداد 1335، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش فتح الله، بازنشسته کارخانه ریسندگی و بافندگی بود و مادرش فاطمه نام داشت. تا پایان دوره کارشناسی در رشته علوم و فنون نظامی درس خواند. معلم بود. سال1363 ازدواج کرد و صاحب يك پسر شد. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. بيست و پنجم دي 1365، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است. برادرش مهدی نيز شهيدشده است.

 

- شهادت شهیدان :

احمد رفیعی راوندی

شهید احمد رفیعی راوندی

شهید احمد رفیعی راوندی، يكم مرداد 1342، درروستاي راوند از توابع شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش حبیب، کشاورز بود و مادرش عذرا نام داشت. تا پایان دوره ابتدایی درس خواند. سال1364 ازدواج کرد و صاحب يك دختر شد. به عنوان پاسدار در جبهه حضور يافت. بيست و چهارم خرداد 1367، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

 

علی عبدلیان فینی

 


شهید علی عبدلیان فینی، دهم خرداد 1347، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش حسن، کارگر شهربانی بود و مادرش گيلان نام داشت. تا پایان دوره متوسطه در رشته عمران درس خواند و دیپلم گرفت. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. بيست و چهارم خرداد 1367، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به سر شهيد شد. مزار او در زیارت امامزاده هادی (ع) فین واقع است.

 

عباس متقی (غلام آزاد)


شهید عباس متقی

شهید عباس متقی، يكم تير 1349، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش مالک اشتر، کارگر بود و مادرش مريم نام داشت. تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. نجار بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. چهارم خرداد 1367، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است.

 


منبع:

درجه 1/5 (20%) (1 رای)

لینک های اشتراکی
ارسال به بلینک لیست ارسال به خوشمزه ارسال به ديگ ارسال به فرل ارسال به ردديت ارسال به تکنوراتي ارسال به یاهو مای وب ارسال به 100 درجه کلوب ارسال به بالاترین ارسال به دنباله ارسال به مهندس ارسال به استامبل ارسال به نتوز ارسال به فرندفید ارسال به تویتر ارسال به فیس بوک ارسال به سیمپی ارسال به Windows Live اشتراک گذاری در گوگل ارسال لینک از طریق یاهو مسنجر برای دوستان ارسال به سرویسهای دیگر


قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!