برای نمایش بهتر سایت از مرورگری غیر از اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید.
سرداران شهید کاشان
سردار شهید اکبر زجاجی سردار شهید سید مصطفی واجدی سردار شهید مرتضی توکلی سردار شهید غلامرضا طرق سردار شهید حسین صباغ زاده سردار شهید حاج حسین صنعتکار سردار شهید عباس تابنده سردار شهید مرتضی رمضانی سردار شهید محمد تقی پکوک سردار شهید علی معمار حسن آبادی سردار شهید منصور نعمتی سردار شهید علی معمار سردار شهید محمود خادمی سردار شهید مرتضی جارچی سردار شهید حاج عباس کریمی سردار شهید سید مصطفی سید حسن زاده سردر شهید خلیل قسمت کننده سردار شهید احسان الله قاسمیه سردار شهید حاج علی فارسی سردار شهید حسین الماسی سردار شهید سید علی ابهری مقدم سردار شهید عبدالله الماسی 

یادواره های پیش رو
یادواره ای موجود نیست.


لینک به سایت
لینک به سایت
شهدای کاشان


مشاهده تمام
لینکهای دوستان


دوستان

پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده


وب سایت شهدای کاشان


یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه کاشان


گلزار عشق (شهدای قمصر)


سنگ نوشته هاي آسماني


یادواره 33 شهید اطلاعات عملیات شهرستان کاشان


مردان خدا (شهيدان دارالمومنين كاشان)


نگارچاپ
تقویم شهدا,شهدا,دوشنبه، 29 خرداد، 1396 2082admin

22 خرداد 1396 هجری شمسی برابر با 17 رمضان 1438 هجری قمری و 12 ژوئن 2017 میلادیبه گزارش یادواره این روز در روز شمار ایثار و شهادت کاشان برابراست با:

  • حضور نیروهای رزمنده کاشان در لشکر نجف اشرف و لشکر امام حسین (ع)  در عملیات بیت المقدس 7 در جبهه جنوب (شلمچه) از بیست و دوم خرداد 1367
  • ولادت شهیدان

 

سیف الله دیوسار

شهید سیف الله دیوسار

 

شهید سیف الله دیوسار، بيست و دوم خرداد 1336، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش نصرالله، کشاورز بود و مادرش فاطمه صغرا نام داشت. خواندن ونوشتن نمی دانست. کارگر و موزائیک ساز بود. سال1359 ازدواج کرد و صاحب يك پسر و يك دختر شد. بيست و ششم تير 1361، در جاده چومان مصطفی - حاج عمران عراق بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای ابوزیدآباد واقع است.

 

رحمت الله ذاکر مسگر

رحمت الله ذاکر مسگر

شهید رحمت الله ذاکر مسگر،  بيست و دوم خرداد 1342، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش محمد، بازنشسته بود و مادرش زهرا نام داشت. تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. کمک دفتاردار دفترخانه اسناد رسمی بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. هفتم بهمن 1360، در سرپل ذهاب بر اثر اصابت ترکش توسط نیروهای عراقی شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است.

 

حسين کرباسي زاده مسگر

شهید حسین کرباسی زاده مسگر

شهید حسین کرباسی زاده مسگر، بيست و دوم خرداد 1343، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش عباس، کارگر کارخانه ریسندگی و بافندگی بود و مادرش نصرت نام داشت. تا اول راهنمایی درس خواند.و در شرکت ریسندگی و بافندگی کاشان مشغول به کار شد. سال1367 ازدواج کرد و صاحب يك دختر شد. به عنوان سرباز ژاندارمری در جبهه حضور يافت. سیم خردادماه 1365 از ناحيه چشم راست و سر و گردن و سينه و شکم مجروح شد و پنجم آذر 1370، در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بر اثر عوارض ناشی از آن شهيد شد. مزار او در زیارت حبیب ابن موسی (ع) زادگاهش واقع است.

 

  • شهادت شهید:

ابراهیم موسی زاده ساری

ابراهیم موسی زاده شاری

شهید ابراهیم موسی زاده ساری، يكم خرداد 1343، در روستاي سار از توابع شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش رضا، کشاورز بود و مادرش عزت خانم نام داشت. تا سوم ابتدایی درس خواند. سال1362 ازدواج کرد. به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور يافت. بيست و دوم خرداد 1363، در جاده اهواز-خرمشهر بر اثر سانحه رانندگی شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

 

 


منبع:

درجه 0/5 (0%) (0 رای)

لینک های اشتراکی
ارسال به بلینک لیست ارسال به خوشمزه ارسال به ديگ ارسال به فرل ارسال به ردديت ارسال به تکنوراتي ارسال به یاهو مای وب ارسال به 100 درجه کلوب ارسال به بالاترین ارسال به دنباله ارسال به مهندس ارسال به استامبل ارسال به نتوز ارسال به فرندفید ارسال به تویتر ارسال به فیس بوک ارسال به سیمپی ارسال به Windows Live اشتراک گذاری در گوگل ارسال لینک از طریق یاهو مسنجر برای دوستان ارسال به سرویسهای دیگر


قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!