برای نمایش بهتر سایت از مرورگری غیر از اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید.
سرداران شهید کاشان
سردار شهید اکبر زجاجی سردار شهید سید مصطفی واجدی سردار شهید مرتضی توکلی سردار شهید غلامرضا طرق سردار شهید حسین صباغ زاده سردار شهید حاج حسین صنعتکار سردار شهید عباس تابنده سردار شهید مرتضی رمضانی سردار شهید محمد تقی پکوک سردار شهید علی معمار حسن آبادی سردار شهید منصور نعمتی سردار شهید علی معمار سردار شهید محمود خادمی سردار شهید مرتضی جارچی سردار شهید حاج عباس کریمی سردار شهید سید مصطفی سید حسن زاده سردر شهید خلیل قسمت کننده سردار شهید احسان الله قاسمیه سردار شهید حاج علی فارسی سردار شهید حسین الماسی سردار شهید سید علی ابهری مقدم سردار شهید عبدالله الماسی 

یادواره های پیش رو
یادواره ای موجود نیست.


لینک به سایت
لینک به سایت
شهدای کاشان


مشاهده تمام
لینکهای دوستان


دوستان

یادواره 33 شهید اطلاعات عملیات شهرستان کاشان


نگارچاپ


سنگ نوشته هاي آسماني


گلزار عشق (شهدای قمصر)


یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه کاشان


وب سایت شهدای کاشان


پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده


مردان خدا (شهيدان دارالمومنين كاشان)
تقویم شهدا,شهدا,يکشنبه، 28 خرداد، 1396 1811admin

18 خرداد 1396 خورشیدی برابر با 13 رمضان 1438 هجری قمری و 8 ژوئن 2017 میلادیبه گزارش یادواره این روز در روز شمار ایثار و شهادت کاشان برابراست با:

- ولادت شهیدان :

سیدابراهیم تسلطی

شهید والامقام سیدابراهیم تسلطی سید محمد , متولد  1341/3/18 شهر کاشان می باشد پس از اخذ مدرک دیپلم به عنوان پاسدار عازم جبهه شد و در تاریخ 1361/11/21 طی عمیلات والفجر در فکه به درجه رفیع شهادت نائل گردید ومدفن ایشان در گلزار شهدای  بهشت زهرا  می باشد.

 

علی اکبر کلیابی

شهید علی اکبر کلیابی , هجدهم خرداد 1343، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش احمد، کارگرکارخانه ريسندگي بود و مادرش عذرا نام داشت. تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. بيست و يكم ارديبهشت 1360، در آبادان بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است.

 

ماشاءالله چهل خرمن

شهید ماشاءالله چهل خرمن , هجدهم خرداد 1343، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش رضا، زیلوباف بود و مادرش صغرا نام داشت. تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. کارگر بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. يازدهم آبان 1361، در موسیان دهلران بر اثر اصابت ترکش توسط نیروهای عراقی شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است.

 

علی پهلوان زاده

 

علی پهلوان زاده

 

شهید علی پهلوان زاده , هجدهم خرداد 1343، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش حسین، کارگر بود و مادرش طاهره نام داشت. تا پایان دوره متوسطه در رشته تجربی درس خواند و دیپلم گرفت. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. سوم بهمن 1365، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به نخاع شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است.

 

ماشااله صالحی موخر

شهید والامقام ماشااله صالحی موخر متولد  1350/3/18 شهر کاشان می باشد تا سوم متوسطه تحصیل کرد و به عنوان بسیجی به جبهه اعزام شد و در تاریخ 1367/4/21 در منطقه ابوقریب به درجه رفیع شهادت نائل گردید ومدفن ایشان در گلزار شهدای بهشت زهرا  تهران می باشد.

 

-شهادت  شهیدان :

محمود نعمتیان جوشقانی:


محمود نعمتیان جوشقانی

شهید محمود نعمتیان جوشقانی , يكم خرداد 1340، درروستاي جوشقان استرک از توابع شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش رضا، کشاورز بود و مادرش بيگم نام داشت. تا پایان دوره کارشناسی در رشته بهداشت درس خواند. سال1364 ازدواج کرد و صاحب يك دختر شد. به عنوان ستوان دوم ارتش در جبهه حضور يافت. هجدهم خرداد 1367، در بانه بر اثر اصابت ترکش به سر و گردن توسط نیروهای عراقی شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

علی محمد طوق کش

شهید علی محمد طوق کش

شهید والامقام علی محمد طوق کش فرزند احمد متولد  1333/5/25 شهر کاشان می باشد  که در تاریخ 1361/3/18 و در سرپل ذهاب به درجه رفیع شهادت نائل گردید ومدفن ایشان در گلزار شهدای  بهشت زهرا تهران می باشد.


منبع:

درجه 5/5 (100%) (1 رای)

لینک های اشتراکی
ارسال به بلینک لیست ارسال به خوشمزه ارسال به ديگ ارسال به فرل ارسال به ردديت ارسال به تکنوراتي ارسال به یاهو مای وب ارسال به 100 درجه کلوب ارسال به بالاترین ارسال به دنباله ارسال به مهندس ارسال به استامبل ارسال به نتوز ارسال به فرندفید ارسال به تویتر ارسال به فیس بوک ارسال به سیمپی ارسال به Windows Live اشتراک گذاری در گوگل ارسال لینک از طریق یاهو مسنجر برای دوستان ارسال به سرویسهای دیگر


قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!