برای نمایش بهتر سایت از مرورگری غیر از اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید.
سرداران شهید کاشان
سردار شهید اکبر زجاجی سردار شهید سید مصطفی واجدی سردار شهید مرتضی توکلی سردار شهید غلامرضا طرق سردار شهید حسین صباغ زاده سردار شهید حاج حسین صنعتکار سردار شهید عباس تابنده سردار شهید مرتضی رمضانی سردار شهید محمد تقی پکوک سردار شهید علی معمار حسن آبادی سردار شهید منصور نعمتی سردار شهید علی معمار سردار شهید محمود خادمی سردار شهید مرتضی جارچی سردار شهید حاج عباس کریمی سردار شهید سید مصطفی سید حسن زاده سردر شهید خلیل قسمت کننده سردار شهید احسان الله قاسمیه سردار شهید حاج علی فارسی سردار شهید حسین الماسی سردار شهید سید علی ابهری مقدم سردار شهید عبدالله الماسی 

یادواره های پیش رو
یادواره ای موجود نیست.


لینک به سایت
لینک به سایت
شهدای کاشان


مشاهده تمام
لینکهای دوستان


دوستان

سنگ نوشته هاي آسماني


یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه کاشان


گلزار عشق (شهدای قمصر)


مردان خدا (شهيدان دارالمومنين كاشان)


یادواره 33 شهید اطلاعات عملیات شهرستان کاشان


پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده


نگارچاپ


وب سایت شهدای کاشان
تقویم شهدا,شهدا,پنج شنبه، 25 خرداد، 1396 426admin

13 خرداد 1396 خورشیدی برابر با 8 رمضان 1438 هجری و 3 ژوئن 2017 میلادی و اجرای عملیات محدود نصر 2 در منطقه عملیاتی میمک توسط ارتش در سال 1366به گزارش یادواره این روز در روز شمار ایثار و شهادت کاشان برابراست با :

-شهادت شهیدان :

رضا دلال خراسانی:

 

شهید رضا دلال خراسانی بيست و سوم اسفند 1343، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش حسین، بازنشسته کارخانه ریسندگی و بافندگی بود و مادرش رباب نام داشت. تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. به عنوان سرباز ژاندارمری در جبهه حضور يافت. سيزدهم خرداد 1363، در بانه بر اثر اصابت ترکش توسط نیروهای عراقی شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است.

 

علیرضا ایماندوست:

شهید علیرضا ایماندوست بيست و ششم بهمن 1362، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش محمد، پيله ور بود و مادرش بتول نام داشت. تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. از سوی ارتش در جبهه حضور يافت. سيزدهم خرداد 1383، در موسیان ایلام بر اثر انفجار در حین خنثی کردن مین شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است.

 

-ولادت شهیدان :

 

غلامرضا تن در

سيزدهم خرداد 1344، در شهرستان تهران چشم به جهان گشود. پدرش یوسف، کارگر کارخانه صنايع راوند بود و مادرش کاسمار نام داشت. تا پایان دوره ابتدایی درس خواند. آهنگر بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. بيستم ارديبهشت 1361، در خرمشهر بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است.

 

ماشااله محسن زاده فینی:

سيزدهم خرداد 1347، درروستاي فین از توابع شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش رضا، راننده پايه دو بود و مادرش طاهره نام داشت. تا پایان دوره ابتدایی درس خواند. صافکار بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. سي‌ام بهمن 1364، در فاو عراق بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است. او را عباس نيز مي ناميدند.

 

نادر چوپانیان:

سيزدهم خرداد 1348، در شهرستان شمیرانات چشم به جهان گشود. پدرش غلامحسین، کشاورز بود و مادرش خانم نام داشت. تا پایان دوره متوسطه در رشته تجربی درس خواند و دیپلم گرفت. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. دهم اسفند 1365، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای جوشقان و کامو واقع است. برادرش ناصر نيز شهيدشده است.

 

محمد محمودی نوش آبادی:

سيزدهم خرداد 1348، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش حسن، کارگر بود و مادرش باشي خانم نام داشت. تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. دوازدهم اسفند 1365، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به سر شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای نوش آباد واقع است.

 

سیدحسین جهازیان:

سيزدهم خرداد 1343، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش سیدجواد، بنا و معمار بود و مادرش کبرا نام داشت. تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. تعمیرکار خودرو بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. بيست و سوم تير 1361، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است.

 

حسین نبی:

نبی، حسین/ الف - ش : سيزدهم خرداد 1346، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش عباس، خواروبار فروشي بود و مادرش اشرف نام داشت. دانش آموز دوم متوسطه بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. دوازدهم اسفند 1365، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است.

 

محمدعلی معصومی:

سيزدهم خرداد 1340، درروستاي آزران از توابع شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش حسینعلی، کشاورز بود و مادرش ماه تابان نام داشت. تا پایان دوره متوسطه در رشته برق درس خواند و دیپلم گرفت. به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور يافت. پنجم مهر 1360، در دارخوین بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است. برادرش عبدالله نيز شهيدشده است.


منبع:

درجه 5/5 (100%) (1 رای)

بدون برچسب
لینک های اشتراکی
ارسال به بلینک لیست ارسال به خوشمزه ارسال به ديگ ارسال به فرل ارسال به ردديت ارسال به تکنوراتي ارسال به یاهو مای وب ارسال به 100 درجه کلوب ارسال به بالاترین ارسال به دنباله ارسال به مهندس ارسال به استامبل ارسال به نتوز ارسال به فرندفید ارسال به تویتر ارسال به فیس بوک ارسال به سیمپی ارسال به Windows Live اشتراک گذاری در گوگل ارسال لینک از طریق یاهو مسنجر برای دوستان ارسال به سرویسهای دیگر


قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!