برای نمایش بهتر سایت از مرورگری غیر از اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید.
سرداران شهید کاشان
سردار شهید اکبر زجاجی سردار شهید سید مصطفی واجدی سردار شهید مرتضی توکلی سردار شهید غلامرضا طرق سردار شهید حسین صباغ زاده سردار شهید حاج حسین صنعتکار سردار شهید عباس تابنده سردار شهید مرتضی رمضانی سردار شهید محمد تقی پکوک سردار شهید علی معمار حسن آبادی سردار شهید منصور نعمتی سردار شهید علی معمار سردار شهید محمود خادمی سردار شهید مرتضی جارچی سردار شهید حاج عباس کریمی سردار شهید سید مصطفی سید حسن زاده سردر شهید خلیل قسمت کننده سردار شهید احسان الله قاسمیه سردار شهید حاج علی فارسی سردار شهید حسین الماسی سردار شهید سید علی ابهری مقدم سردار شهید عبدالله الماسی 

یادواره های پیش رو
یادواره ای موجود نیست.


لینک به سایت
لینک به سایت
شهدای کاشان


مشاهده تمام
لینکهای دوستان


دوستان

پایگاه اطلاع رسانی شهید محمدرضا تورجی زاده


سنگ نوشته هاي آسماني


مردان خدا (شهيدان دارالمومنين كاشان)


وب سایت شهدای کاشان


یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه کاشان


نگارچاپ


گلزار عشق (شهدای قمصر)


یادواره 33 شهید اطلاعات عملیات شهرستان کاشان
تقویم شهدا,يکشنبه، 7 آذر، 1395 2050admin

6 آذر ماه 1395 مصادف است با 26 صفر 1438 که شهیدان محمدرضا اسمعیلی فرزند حمزه و حسین حاج آقا محمدزاده فرزند محمد چشم به جهان گشودند و شهیدان اصغر عبدالباقی زاده فرزند علی جان و ناصر مقدم فر فرزند جواد با تقدیم جان خود در راه اسلام , به دیدار یار شتافتند.شهید محمدرضا اسمعیلی :

6 آذز 1336در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش حمزه، باغبان بود و مادرش عفت نام داشت. تا پایان دوره متوسطه در رشته تجربی درس خواند و دیپلم گرفت. به عنوان سروان ارتش در جبهه حضور يافت. بيست و نهم بهمن 1360، در جاده آبادان - ماهشهر بر اثر اصابت گلوله شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است.

شهید ناصر مقدم فر:

يست و يكم آذر 1339، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش جواد، بازنشسته آموزش و پرورش بود و مادرش اشرف نام داشت. تا چهارم متوسطه در رشته تجربی درس خواند و دیپلم گرفت. به عنوان پاسدار وظیفه در جبهه حضور يافت. ششم آذر 1360، در بستان بر اثر اصابت ترکش شهيد شد. مزار او در گلزار شهدای فیض واقع است.

اصغر عبدالباقی زاده :

يست و هفتم مرداد 1339، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش علیجان، فرش فروش بود و مادرش باشي نام داشت. تا پایان دوره متوسطه در رشته برق درس خواند و دیپلم گرفت. به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور يافت. ششم آذر 1360، در شوش بر اثر اصابت مواد منفجره به سر شهيد شد. مزار او در امامزاده حبیب ابن موسی (ع) زادگاهش واقع است. برادرش محسن نيز شهيدشده است.

حسین حاج آقا محمدزاده:

6 آذز 1316 در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش محمد، بود . در تاریخ 18 مرداد 1362 ، در منطقه مهران به شهادت رسید. مزار او در لوک: قطعه:28 ردیف:114 شماره مزار:5 گلزار بهشت زهرای تهران واقع است.


منبع:

درجه 5/5 (100%) (1 رای)

لینک های اشتراکی
ارسال به بلینک لیست ارسال به خوشمزه ارسال به ديگ ارسال به فرل ارسال به ردديت ارسال به تکنوراتي ارسال به یاهو مای وب ارسال به 100 درجه کلوب ارسال به بالاترین ارسال به دنباله ارسال به مهندس ارسال به استامبل ارسال به نتوز ارسال به فرندفید ارسال به تویتر ارسال به فیس بوک ارسال به سیمپی ارسال به Windows Live اشتراک گذاری در گوگل ارسال لینک از طریق یاهو مسنجر برای دوستان ارسال به سرویسهای دیگر


قبل از ارسال نظر:

  • توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.
  • در فرم نظرات می‌توانید از برخی کدهای ساده HTML استفاده نمایید.
  • اصلا پینگلیش ننویسید!